Grup Faaliyetleri

Alüminyum Ekstrüzyon Ürünleri

Ekstruzyon_Urunleri-Grup_Faaliyetleri-2314.jpg
ASAŞ ekstrüzyon 1992 yılından beri; otomotiv, raylı taşımacılık, uçak sanayi, karayolu taşımacılığı, solar paneller, elektrik-elektronik, makine, beyaz eşya, aydınlatma, mobilya gibi muhtelif sektörlere hizmet vermektedir.
DETAYLI BİLGİ

Alüminyum Mimari Sistemler

2-2311.jpg
İnşaat sektörüne yönelik olarak endüstriyel ve mimari cephe sistemleri, alüminyum çatı sistemleri, kış bahçeleri, kapı - pencere ve diğer özel uygulamalar için çağdaş tasarımlar yaparak modern üretim tesislerinde bu yenilikçi tasarımları hayata geçirmektedir.
DETAYLI BİLGİ

Alüminyum Kompozit Panel

5-2312.jpg
ASAŞ bünyesinde üretilen alüminyum kompozit paneller; sağladığı fiziksel, mekanik ve estetik avantajlar sayesinde inşaat sektöründe, reklam sektöründe, endüstriyel tasarım alanlarında, binaların iç ve dış cephesinin inşaasında ve restorasyonunda kullanılmaktadır.
DETAYLI BİLGİ

Alüminyum Yassı Mamuller

Yassi_Mamuller_Grup_Faaliyetleri-Gorsel-3393.jpg
Avrupa’nın en modern ve yüksek teknolojiye sahip tesisi olan Asaş Yassı Mamuller, faaliyete geçtiği 2014 yılından beri yüksek kaliteli ürün gruplarıyla; ambalaj, inşaat, dayanıklı tüketim ve otomotiv sektörlerine hizmet vermektedir.
DETAYLI BİLGİ

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

PVC_Grup_Faaliyetleri-2316.jpg
Asaşpen, ürettiği yüksek kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip çevreye duyarlı PVC Pencere ve Kapı profilleriyle; Türkiye’de olduğu gibi Dünya’da da tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir.
DETAYLI BİLGİ

Panjur ve Kepenk Sistemleri

Panjur_-grup_Faaliyetleri_Gorsel-3395.jpg
Alüminyum boyalı levhadan üretilen Poliüretan Dolgulu Panjur ve Garaj Kapısı Sistemleri, Çelik Kepenk Sistemleri, Monoblok PVC panjur Sistemleri ve aksesuarları üretiminde faaliyet göstermektedir.
DETAYLI BİLGİ

Alüminyum Tasarım Ürünleri

17-2313.jpg
Bünyesindeki endüstriyel tasarımcıların oluşturduğu yaratıcı ekip, mühendis ve satış kadrosuyla kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek yenilikçi, estetik, fonksiyonel ürünleri son kullanıcıyla buluşturan Aludes Grubu; müşterilerine kendi projelerinde de tasarım desteği vermektedir.
DETAYLI BİLGİ

Asaş Sanat

15-2318.jpg

ASAŞSANAT; sanat ve tasarım öğrencileri ile akademisyen ve profesyonelleri buluşturan öğrenim+ paylaşım + tasarım + üretim platformu, sanatçı ve tasarımcıların yaratıcı düşüncelerini özgürce uygulama fırsatı veren bir merkez, disiplinler arası yaklaşımlarla yeni düşünce ve uygulama yöntemlerinin ortak bir sinerjiyle denendiği bir atölye olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

DETAYLI BİLGİ