PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

PVC_Grup_Faaliyetleri-2316.jpg

ASAŞ PVC Profil Sistemleri ile kendi konusunda dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip ederek, sektörün ihtiyacı olan ürünlerin tasarlanması, üretilmesi ve sistem bütünlüğü içerisinde piyasaya sunulması konularında önde gelen firmalardan bir tanesidir. ASAŞ’ın bu başarısı ürettiği profillerin ve sistemlerin hem yurt içinde hem de yurt dışında haklı bir ün kazanmasını sağlamıştır.

Yurt dışında oluşturduğu yaygın bayi ağı sayesinde dünyanın her coğrafyasındaki tüketiciye ulaşmayı başaran ASAŞPEN ve VERATEC markalarıyla ASAŞ, ülkemize ciddi bir katma değer sağlamaktadır.

Almanya, İtalya, Fransa, Belçika, İspanya, Romanya, Kazakistan, Yeni Zelanda, Avustralya, Mısır, Cezayir, Kenya, Hindistan, Gana, Meksika, Balkan Ülkeleri, Arap Yarımadası Ülkeleri, Latin Amerika gibi 60 dan fazla ülkeye ihraç edilen; tasarım ve kalitesiyle öne çıkan ASAŞ PVC Profil Sistemleri beş kıtanın farklı binalarında güvenle kullanılmaktadır.

-70 °C ile +60 °C arasındaki koşullarda sürdürülebilir kalitesini ispat etmiş olan ve yüksek UV direncine sahip PVC Profil Sistemlerimiz; Dubai'den Sibirya'ya ve Güney Amerika kıtasına kadar çok değişik iklim koşullarında tercih edilmektedir.

www.asaspen.com.tr