Alüminyum Kompozit Panel Üretim Tesisi

Faaliyete alındığı 2006 yılından bu yana bina inşaatındaki görsel çalışmalardaki kalitesiyle, estetik görünümüyle ve sunduğu esneklik, dayanıklılık ve uygulama kolaylığı avantajıyla ASAŞ alüminyum kompozit paneller dünya çapında haklı bir üne sahip olmuştur. Kompozit panel üretim tesisi, bünyesinde bulunan 4 hat ile yılda 7.500.000 m² (2017 sonu: 10.000.000m²) alüminyum kompozit panel üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Yüksek kalitede 20 yıl Garantili PVDF boyalı yüzey seçeneklerinin yanı sıra; ahşap desenli, leke tutmayan silinebilir yüzey seçenekleri ile de son kullanıcıya alternatif çözümler sunarak fark yaratmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle dünya standartlarında bina içi ve dış cepheler için estetik, fiziksel ve mekanik özelliklerin tümünü içeren önemli avantajları müşterilerine sunmaktadır.

İleri teknolojinin kullanıldığı tesiste; farklı ölçü ve geniş renk yelpazesi ile konvansiyonel düşük yoğunluklu polietilen dolgulu alüminyum kompozit panellerin yanı sıra, alüminyum hidroksit dolgulu ve yangına dayanıklı özel alüminyum kompozit paneller üretilmektedir.

Tüm ürünler, ileri teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarda kalite mühendislerince test edilmekte, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak müşterilere sunulmaktadır.