Bizden Haberler

Kariyer.net Ödülleri

01.02.2016

ASAŞ Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. İnsan Kaynakları ekibi, bu yıl 15.’si düzenlenen ve Kariyer.net'in aday başvurularını yanıtlama kıstaslarını başarıyla yerine getiren firmalara vermiş olduğu İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazandı.

ASAŞ İnsan Kaynakları Ekibi; 17 Şubat günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle "2015 İnsana Saygı Ödülü”nü, Kariyer.net Kocaeli Satış Müdürü Sayın Birsen Gelegen’in elinden aldı.

Kariyer.net her yıl düzenlediği “İnsana Saygı Ödülü” kapsamında değerlendirmeyi; yıl içerisinde en az 10 bin iş başvurusu alan, başvuru cevaplama süresini 21 günden önce tamamlayan, cevaplama oranı %99 ve üzerinde olan, en az 50 kişiye istihdam yaratan firmalar arasında yapmaktadır.

ASAŞ İnsan Kaynakları Ekibi; bu başarıya ulaşmak için yıl boyunca her gün düzenli olarak Kariyer.net sitesindeki ilanlarını güncelledi. 2015 yılında aldığı 50 bin’den fazla başvurunun tamamına en fazla 6 gün içinde, düzenli olarak uygun mektuplarla cevap verdi ve 2015 yılında Kariyer.net sitesi üzerinden işe aldığı her adayı "işe alındı" ibaresiyle etiketleyerek 100’ün üzerinde istihdam yarattı.